Комплектуючі До Напівпричепів

Наша компанія - дилер “CEYLAN”

Наша компанія реалізує запчастини для напівпричепів і є дилером Турецької компанії “CEYLAN” в Україні. Практично всі запчастини та комплектуючі є в наявності на наших складах в Україні.

Якщо якогось товару немає на складі – ми його замовимо та доставимо на Вашу адресу у найкоротший термін. На сьогоднішній день компанія “CEYLAN” експортує свою продукцію більш ніж в 30 країн світу, від Південної Америки до Австралії.

“CEYLAN” прагне задовольнити запити споживачів, надаючи безпеку і високу якість продукції в секторі причіпної техніки. Для ознайомлення з асортиментом перейдіть http://www.mustafaceylan.com/ru/

“CEYLAN” - 40 років чудового досвіду.

• Компанія “CEYLAN”, заснована в 1974р., Одна з лідируючих виробників причіпної техніки, яка виробляє і реалізує осьові агрегати, системи підвісок, мульти-листові ресори, механічні опори різного типу і технічних характеристик, та інші комплектуючі.

• Виробничий завод “CEYLAN” оснащений найсучаснішим обладнанням з виробництва осьових агрегатів, площею в 20.000 м2 і 50.000 м2 відкритої площею. На заводі задіяно більше сотні співробітників, більшість з яких складають кваліфікований технічний персонал, а так же оператори і монтажники.

• Вся продукція розроблена за допомогою системи комп’ютерного проектування і виготовлена на верстатах ЧПУ та сучасному автоматизованому обладнанні. Гнучкі виробничі системи, створені завдяки інвестиціям в нові технології і автоматизації виробництва, в поєднанні з широким вибором стандартних компонентів, дозволяють надавати швидкі та ефективні послуги з проектування і виробництва.